Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naše FAN FICTION o SP

+5
52martina
ifuska19
2Lidunka2
janca2400
Michelinek
9 posters

 :: Off topic :: Ostatní

Strana 15 z 31 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next

Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Mon Nov 26, 2007 10:44 pm

Po snídaňový válce bych to přesunula na ranní procházku zejtra domyslíme Wink
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Mon Nov 26, 2007 10:44 pm

tak jo no mě taky nic právěže ale totálně vubec nic ale doufám že zitra už na tom budu jinak
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Mon Nov 26, 2007 10:45 pm

ale už předtím mě napadlo že by mohli celej den dělat Patovi naschvály a rozčilovat ho a potom by si to s ním na koncíku večer pořádně užili Wink
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Mon Nov 26, 2007 10:46 pm

To bude závěr večera a ještě tam musíme namíchat nás Laughing zatim holky zítra to domyslíme Wink
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Mon Nov 26, 2007 10:47 pm

nemužem chudáka pata tak zlobit furt Laughing
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Mon Nov 26, 2007 10:48 pm

No co vždyť je nej obět Laughing
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Mon Nov 26, 2007 10:49 pm

Laughing Laughing však právě že mu to večer vynahradí víš
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Tue Nov 27, 2007 5:38 pm

Holky dostala sem bezva nápad!!! Zatímco se kluci krmili, tak venku začalo sněžit a napadlo aspoň 10cm sněhu za tu chvíli a kluci poté vylezou ven a rozhodnou se jít na procházku a zajdou v Praze do nějakýho parčíku a začnou se tam koulovat a jak si my už tam budem. páč budem mít setkání s forem a někdo z nich někoho z nás trefí koulí a my se k nim přidáme...Co myslíte? Very Happy
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Tue Nov 27, 2007 6:19 pm

jo je to skvělí tak to napiš ajá na tebe navážu když už máš představu Wink I love you
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Tue Nov 27, 2007 6:34 pm

mužu to napsat jááááááááááá bounce já mám zrovna psací období Laughing
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Tue Nov 27, 2007 6:39 pm

určitě Wink
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Tue Nov 27, 2007 7:22 pm

Kluci udělali takový svinčík, že tohle by neudělalo ani prase v bahně. Laughing Vtom se Pat otočil a podíval se ven. Venku se chumelilo jako na Vánoce, ikdyž byla půlka března. "Jééééééé kluci koukněte. Venků snežíííííííííííííííí!" zajásal Pat. Jak celý překvapený hleděl z okna ven, dostal namazaným chlebem od Chucka přímo do tváře. A aby to nebylo málo tak Pierrův obložený chlebíček zasáhl Pata na tričko, které bylo už tak špinavé od jiných útoků. "No fakt! Venku snežíííííííííííííí!!!" zařval rozjařeně Seb. Jenže jak chtěli vyběhnout ven, zadržela je barmanka. "A jako co si myslíte pánové? Kdo ten brajgl po vás bude uklízet?" "Heh Embarassed tak my to uklidíme paní." Jen to Pierre dořekl, hned mu vrazila do ruky smeták. Jelikož se David začal smát, taky dostal hadru a mohli začít uklízet. Jen Jeff se flákal. "Achjoooo. Pohněte nebo tady budem ještě zítra s takovou rychlostí." pronesl Jeff. "Tak ty nebudeš uklízet? Jen si vem smeták a běž zametat ten sníh co tam napadl!" rozčilovala se barmanka. Jeff poslušně odkráčel ven. Když už měli hotovo, nahrnuli se všichni ven a žačali se radovat. "Jůůůůů sníííííííííííííííííh!" zařval Pat a jak byla zem kluzká, spadl. "Hahaha! Pate, co jsi tam našel? Hahaha" začal se smát Pierre."když ono mi to uklouzlo." "A leží se ti tam dobře?" zahihňal se Chuck. "Notak nechte toho a pomozte mi vstát." Jak kdyby to David neslyšel a začal koulovat Pata. Samozřejmě že se ostatní přidali. Jak už viděli že se Pat trochu vzpamatoval, utekli pryč. Pat je hned dohnal svou rychlostí blesku. Laughing
Mezitím se měly sejít holky z fóra. Už čekaly na lavičce a povídali si o nastávajícím večeru. "Holky já se tak nesmírně těším!!!" pronesla Míša. "Já si myslím že to každej kdo je tady, Míšo." řekla Lída. "Mno ale kde je Kitty a Janča? Ty tu ještě chybí." zeptala se Domča. "Taky si říkám že je tu nějakej klid." Laughing pronesla Marťa.
[color=blue]Zatím kluci procházeli ulicí. "Tak kam půjdem? Mě už to tu nebaví." řekl Chuck. "Tak tady je jakejsi park tak tak můžem si jít sednout. Podívej dokonce je tam i víc sněhu!" navrhl Pierre. Kluci se rozběhli do parku. "Hele to je zrovna ten typ sněhu, co se z něho dělaj dobrý koule. A taky to něma pěkně bolí. Dívej Sebe." jen co to dořekl, vrazil jednu perdu Patovi. "Jauuuuuuuuuuu nechte mě! Vždyť ste mi dělali už dost naschválů!" zaúpel Pat. "Jéééé to je dobrý ukaž." zaradoval se Seb a taky jednu hodil na Jeffa. "Aaaaaaaaaaaau!!! To bolí ty blbče!" zkrotil ho Jeff. Davidovi se to taky zalíbilo a vpálil jednu ránu Pierrovi. Pierre mu to hned oplatil ještě větší ránou. Kluci se tam koulovali a o kousek dál zrovna k holkám z fóra přišly Kitty a Janča. "Tak ahoj už jsme tady." pozdravila Janča. Vtom klukům uletěla jedna koule vedle a tefila Kitty přímo do hlavy. "Sorry já nechtěl." omluví se Pierre své nechtěné oběti. "Auuuu kterej debi....tykráááááááávo! HOLKY TO JE PIERRE!!!!!" zařve Kitty přes celý park. "A támhle je Pat a tam je Chuck... To jsou SIMPLE PLAN!!!!!" zařvala Kitty znovu.

Mno pokračujte někdo Laughing ale jsem chudák... to musí bolet dostat Pierrovou koulí do hlavy ale mě by to ani nevadilo Laughing
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Tue Nov 27, 2007 8:44 pm

ja napišu za chvilku pokráčko........... Wink
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Tue Nov 27, 2007 8:47 pm

Dobře já se do toho vložim potom Laughing
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Tue Nov 27, 2007 9:17 pm

Kitty napsal:Kluci udělali takový svinčík, že tohle by neudělalo ani prase v bahně. Laughing Vtom se Pat otočil a podíval se ven. Venku se chumelilo jako na Vánoce, ikdyž byla půlka března. "Jééééééé kluci koukněte. Venků snežíííííííííííííííí!" zajásal Pat. Jak celý překvapený hleděl z okna ven, dostal namazaným chlebem od Chucka přímo do tváře. A aby to nebylo málo tak Pierrův obložený chlebíček zasáhl Pata na tričko, které bylo už tak špinavé od jiných útoků. "No fakt! Venku snežíííííííííííííí!!!" zařval rozjařeně Seb. Jenže jak chtěli vyběhnout ven, zadržela je barmanka. "A jako co si myslíte pánové? Kdo ten brajgl po vás bude uklízet?" "Heh Embarassed tak my to uklidíme paní." Jen to Pierre dořekl, hned mu vrazila do ruky smeták. Jelikož se David začal smát, taky dostal hadru a mohli začít uklízet. Jen Jeff se flákal. "Achjoooo. Pohněte nebo tady budem ještě zítra s takovou rychlostí." pronesl Jeff. "Tak ty nebudeš uklízet? Jen si vem smeták a běž zametat ten sníh co tam napadl!" rozčilovala se barmanka. Jeff poslušně odkráčel ven. Když už měli hotovo, nahrnuli se všichni ven a žačali se radovat. "Jůůůůů sníííííííííííííííííh!" zařval Pat a jak byla zem kluzká, spadl. "Hahaha! Pate, co jsi tam našel? Hahaha" začal se smát Pierre."když ono mi to uklouzlo." "A leží se ti tam dobře?" zahihňal se Chuck. "Notak nechte toho a pomozte mi vstát." Jak kdyby to David neslyšel a začal koulovat Pata. Samozřejmě že se ostatní přidali. Jak už viděli že se Pat trochu vzpamatoval, utekli pryč. Pat je hned dohnal svou rychlostí blesku. Laughing
Mezitím se měly sejít holky z fóra. Už čekaly na lavičce a povídali si o nastávajícím večeru. "Holky já se tak nesmírně těším!!!" pronesla Míša. "Já si myslím že to každej kdo je tady, Míšo." řekla Lída. "Mno ale kde je Kitty a Janča? Ty tu ještě chybí." zeptala se Domča. "Taky si říkám že je tu nějakej klid." Laughing pronesla Marťa.
[color=blue]Zatím kluci procházeli ulicí. "Tak kam půjdem? Mě už to tu nebaví." řekl Chuck. "Tak tady je jakejsi park tak tak můžem si jít sednout. Podívej dokonce je tam i víc sněhu!" navrhl Pierre. Kluci se rozběhli do parku. "Hele to je zrovna ten typ sněhu, co se z něho dělaj dobrý koule. A taky to něma pěkně bolí. Dívej Sebe." jen co to dořekl, vrazil jednu perdu Patovi. "Jauuuuuuuuuuu nechte mě! Vždyť ste mi dělali už dost naschválů!" zaúpel Pat. "Jéééé to je dobrý ukaž." zaradoval se Seb a taky jednu hodil na Jeffa. "Aaaaaaaaaaaau!!! To bolí ty blbče!" zkrotil ho Jeff. Davidovi se to taky zalíbilo a vpálil jednu ránu Pierrovi. Pierre mu to hned oplatil ještě větší ránou. Kluci se tam koulovali a o kousek dál zrovna k holkám z fóra přišly Kitty a Janča. "Tak ahoj už jsme tady." pozdravila Janča. Vtom klukům uletěla jedna koule vedle a tefila Kitty přímo do hlavy. "Sorry já nechtěl." omluví se Pierre své nechtěné oběti. "Auuuu kterej debi....tykráááááááávo! HOLKY TO JE PIERRE!!!!!" zařve Kitty přes celý park. "A támhle je Pat a tam je Chuck... To jsou SIMPLE PLAN!!!!!" zařvala Kitty znovu.

Mno pokračujte někdo Laughing ale jsem chudák... to musí bolet dostat Pierrovou koulí do hlavy ale mě by to ani nevadilo Laughing

Slyšeli ste to taky ??někdo řval simple plan ne,??....nebo to mám sté rany koulou???ptal se udiveně david
"já to taky slyšel já taky aji já"....přikivovali všichni kluci a rozhlíželi se odkud to jde ale v tom "áááá"zařvali kluci když je povalilo pět nějakých holek .....
"ježiš holky já to mu nevěřím pleskněte mě jestli se mi to nezdá"koktala miša
Ale ještě než jí stihla přiletět jedna probouzecí facka od kitty"plesk jááááu"vykřikla udiveně miša když ji slbě plácl jeff
"Co to děláš" smála se miša a povalila jeffa na zem a začala po něm házet sníh
"Jako malí děcka že?"konstatovali to kluci
To se holkám ale nelíbilo a začala pravá sněhová bitva jenže v tom
"prááásk sakra co to "rozhlíželi se všichni aktéři sněhové valky...."už zase už zase nemáte toho dost nejdřív uděláte takovej bordel v restauraci a ted mi ještě rozbijete vylohu"ječela majitelka restaurace
"A jaj asi bysme měli zdrhat nebo na nás este zavolá policajty"strachoval se Pat,ale to nemmusel ani říkat protože už se všichni rozbíhali a co nejrychlej valili pryč!
"co že ste udělali v te restauraci"smála se janča
"ehmmm nic vubec nic to bylo je takvý nedorozumění"vymyšlel si pierre
"jo veliký nedorozumění ta bába si na nás uplně zasedla pořád se jí na nás něco nelíbilo a něco nám vyčitala"pokračoval v tom Seb
"no jenom aby"smáli se všechny holky
"A kluci nechcete zajít někam do tepla ...dáme si něco na zahřátí"navrhla Domča
"jasně to je skvělej nápad"souhlasil chuck
.........a celá banda se vydala najít to teplé mistečko.......
pokračujte
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Tue Nov 27, 2007 9:21 pm

super!!! no jasně jak jinak než Míša a Jeff Laughing Laughing
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Tue Nov 27, 2007 9:23 pm

právě ...nějak mě nepolibila muza ani pie bohužel tak až miša něco napiše.....tak budu pokračovat....jako omluvu že je toho tak málo Wink ...anebo by sme to měli nechta lidunce....uvidíme no... Wink I love you
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Tue Nov 27, 2007 9:37 pm

Wau holky bezva. Sakra plesknutí od Jeffa jo Laughing

,,Takovej malej dotaz holky. Víme ubec kam deme?"strachovala se Kitty.
,,Jasně" řekla Marťa.
,,Dobře" zazubila se Kitty, ale to nemělo dlouhého trvání, protože jí začalo studit něco na zádech!
Začala tam poskakovat a snažila se to setřást ze zad. Všichni tak podivně koukali. Po chvíli, kdy se jí to podařilo setřást se otočila po ostatních kod to byl. A vzádu v tom chumlu lidí se gebila Míša s Jájou.
,,Vy!!!" rozběhla se kitty proti nim a srazila k zemi Pata.
Proběhla kolem něj bez povšimnutí a začala honit holky. Pat seděl na zemi a jen koukal.
,,Chlape, tak se zvedej" snažila se ho povzbudit Lidunka.
,,Ne já už nikam nejdu už toho mám dneska plný zuby!!!" vztekal se Pat.
Dave mával rukama na všechny až se odklidí kousek pryč a šel uklidňovat Pata.
Zbytek poodešel kousek dál a začal se mezi s sebou bavit. K Lidunce přiskočil Seb a začal na ní chrlit své vtipy. Chuck a Pie našli společné téma s Domčou, kde se bavili o jejích stránkách. Chucka a Pieho to velmi zaujalo. Marťa si povídala s Jeffem, jenže jejich rozhovor se sestával z toho, že Marťa mluvila o motorkách a Jeff o zvířátkách. Ale rozuměli si a smáli se společným vtipům.
Co se dělo po akci ,,Strčíme Kitty do bundy kus sněhu" vypadalo to velmi nadějně pro Kitty. Protože když se postupně vraceli zpět k debatující skupince lidí a sedícího Pata na zemi mávajícího rukama, Jája vypadala jako sněhulák a Míša měla místo hlavy velkou bílou kouli...
Když Míša s Jájou poté zaťukali Davovi na rameno:
,,Šmarjá, co to ksakru je" a uskočil do uctivé vzdálenosti Dave.
Pie přišel blíž.
,,Jo tak to je zbytek holek" a začal z Jáji opucovávat sníh.
,,Nekecej" přiběhl Dave a seškrabával z Míšiny hlavy sníh.
Vedle nich se vítězoslavně usmívala Kitty...



Holky kdo pokračuje????Sry že to neni tak ftipný, ale sem dneska trošku naštvaná na kámo, ale to se spraví Very Happy
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Tue Nov 27, 2007 9:46 pm

lol! lol! lol! máte štěstí že sem vás tim sněhem neoplácala celý!!!! lol! lol!
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Tue Nov 27, 2007 9:49 pm

OK a pak bych to celé nazvala jako "osudné setkání" Laughing a teď jsem na řadě já že?
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Tue Nov 27, 2007 9:50 pm

spíš studené setkání Laughing klidně písej nebo se domluv s Jájou Wink
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Tue Nov 27, 2007 9:52 pm

jj kitty a pka zas já....ty seš zakeřná stím sněhem...ale odpustím ti to jenom pro to že mě oprašoval pie Laughing lol!
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Tue Nov 27, 2007 10:00 pm

Laughing tak to jo jinak bych to zchytala až se uvidíme co Laughing tak když sem si představila jak mi Dave dělá v tý sněhový kouli co mám na hlavě díru na oči. To je taky moc fajn lol!
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Tue Nov 27, 2007 10:03 pm

Chuck a Seb se jenom tlemili, ale ne moc dlouho. " Jo tak vy se taky budete smát jo?" Kitty si vzala sníh, rychle ho splácala do koule a ..."Chucku pozoooooooooor!!! Kitty hází sn..." ani to nestihl dopovědět a PLESK! Seba zasáhla koule přímo do pusy. Potom už jenom prskal sníh. Laughing Chuck se tlemil ještě víc ale netrvalo moc dlouho a taky dostal perdu. "Heeeey Kitty nech toho! Nebo taky dostaneš!" okřikl ji Chuck. "Hahaha Laughing už se vás bojím!" ušklíbla se Kitty. "Mno to se teda BOJ!!!" jen to Seb dořekl, Kitty byla celá zaplácaná sněhem jako Míša a Jája. "Hahahaaaaaaaaa Kitty je jak sněhulák." začal se jí vysmívat Seb. "Hele nechte toho! Nebo dostanete ještě!" zlobila se Kitty. Mad Je to nijak nezastrašilo a smáli se naopak ještě víc. "Mno dobře jak chcete." říkala si sama pro sebe Kitty. A už se ti tři váleli po sobě po zemi a plácali na sebe sněhové koule jednu za druhou. "Nechte toho jste jak malý děcka!" okřikla je Domča. Válející trojce se jenom usmála. "Proč taky jak že? Vždyť oni ještě jsou malý děcka." vzdychl Pat...

Sorry že jsem tam jenom já ale mě nic nenapadlo


Naposledy upravil dne Tue Nov 27, 2007 10:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Tue Nov 27, 2007 10:07 pm

Pohoda Jájoooo Very Happy
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 15 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 31 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 23 ... 31  Next

Návrat nahoru


 :: Off topic :: Ostatní

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru