Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naše FAN FICTION o SP

+5
52martina
ifuska19
2Lidunka2
janca2400
Michelinek
9 posters

 :: Off topic :: Ostatní

Strana 26 z 31 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31  Next

Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Mon Dec 31, 2007 4:34 pm

jo ale napišu to asi až příští rok lol! lol! lol! lol!
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Tue Jan 01, 2008 9:42 pm

tak doufám že teď už to na další rok odkládat nebudeš lol! lol!
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Tue Jan 01, 2008 11:37 pm

Název: Loučení a kuřecí aféra
A kluci pokračovali v cestě k hotelu, aby se nachystali, zavolali si taxíka a sjeli do arény, kde měli hrát!
Cestou do hotelu ještě stačili několikrát skopnout z chodníku do silnice, každý každého. Naštěstí to přežili bez úhony až na nějaký škrábance.
Když se dorazilo do hotelu, kluci počkali v recepci a Pat volal pro dva taxíky! Když se vrátil zpátky ke klukům, rozhlídl se po ostatních.
,,Hoši, kde je Dave?" rozhlédl se po nich pátravým pohledem.
,,Heh Dave?" rozhlédl se Seb po okolí.
,,Jo Dave!" přikývl Pat.
Jeff si začal pískat, takže bylo nad slunce jasné, že mají zase nějaký průšvih. Pat se chytil za vlasy.
,,Bože, kde je ten idiot." začal lítat po celé recepci a nakonec se zastavil u Jeffa a začal s ním třást: ,,Kde je!!!" šeptal hláskem na pokraji svých sil.
Najednou mu někdo zaklepal na rameno. Pat se otočil.
,,Děje se něco?" ptal se dave s kusem kuřete u pusy.
Pat vyvalil oči a otevřel pusu. A takhle zíral na Davida hodně dlouho....

Až to Dave nevydržel se na něho dívat a strčil mu kus kuřete do pusy.
"Na fdej si taky fe to dobfý." šišlal s plnou pusou Dave. Pat začal kuckat.
"Kuck! Co děláš? Kuck!" dusil se Pat.
"Mno tak ty fi ftál s otevfenou pufou a já myflel fe chcef taky." mumlal David.
"Ty ho tam cpeš, ikdyž nechce a mě nedáš!" žárlil Pierre.
"Mno tak na zlatíčko moje." pousmál se Dave tentokrát už ne s plnou pusou.

Pierre se hned začal ládovat kuřetem. Kitty v tom zazvonil mobil.
"Jééé kde hrají When I'm gone???" hned začal poskakovat Jeff.
"Klid Jeffe, to mám jako vyzvánění." začala se smát Kitty.
"Háloooo? No mamííí? Co chceš?" zvedla telefon Kitty. Od něj se linul křik druhého volajícího:
"Co celou dobu děláš? Kde jsi byla? Dělej ať už jsi u strejdy, my tě tam počkáme!!!" řvala do telefonu její mamka.
"Jo-o mami už jdu neboj hned jsem tam." šeptla Kitty.
"Mno tak holky já už musím jít."
"My už musíme taky." hned se hlásily všechny holky, ale vůbec se jim pryč od kluků nechtělo.
"Tak joo ahoooj a uvidíme se možná na koncertu, jestli nás v tom davu najdete." loučily se všechny holky.
"Počkejte!" zarazil je Chuck. "Přijďte o hodinu a půl dřív k zadnímu vchodu arény. My tam na vás počkáme. Trochu vás provedeme zákulisím jo???" navrhoval Chuck.
"Joooo přijdeme, určitě!!!" hned se ozývaly holky. Jak odcházely, kluci už jenom slyšeli Jáju jak říká: "To je ten nejlepší sraz fóra v mým životě!!!"

"Týý jo ale jsem rád že nás holky provedly. Vsadím se, že bysme se tady určitě ztratili." usmíval se Pierre.
"Vždyť máme Pata, ten se neztratí nikde!" vtíral se Patovi Dave.
"No konečně se trochu vzpamatovali a nedělají si ze mě jenom srandu." myslel si Pat a blaženě se při tom usmíval.
"A co bude teď???" ptal se Dave.
"No nejdřív byste se s námi mohli rozdělit o to kuře." řekl Jeff, kterému už zase kručelo v břiše.
Kluci se celkem v klidu najedli až na to, že se všichni kromě Pata stihli pohádat o tom kdo měl kuřete víc a to, že měl Pierre a Dave porci na víc rozhodně není fér. Pat jenom kroutil hlavou ale rozhodl se ...než dělat ještě větší hádku radši koupí ještě nějaké kuře navíc.
"Jéééééééé dívejte, Pateeee ty si zlato." vrhli se na chudáka Pata všichni kluci a než Patrick stačil cokoliv říct kuře bylo zase pryč.
"Hlavě že jsme se všichni najedli." shrnul to celý Seb s pusou ještě celou umaštěnou od kuřete. Kluci se na sebe podívali ... ale když viděli jak všichni vypadají, zděšeně se rozběhli na záchodky se umýt!
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Tue Jan 01, 2008 11:38 pm

Název: ???
"Božeeee ty moje vlasy jsou hrozný! Musím si je každou chvíli gelovat abych je neměl splihlý jako slipka." rozčiloval se Chuck.
"Co tvoje vlasy, ale moje linky to si taky musíš každou chvíli dodělávat a o vlasech radši ani nemluvím." připojil se Dave.
"Vaše problémy bych fakt chtěl mít.“ okomentoval to Jeff a pohladil si svoji holou lebku. Když se kluci konečně upravili, vrátili se zpátky k Patovi.
"A teď bysme měli jít a vyzkoušet si zahrát nějaký písničky co říkáte kluci? ... No nemáte na výběr mám to tak v časovém plánu, který jste mi už tak posunuli tou koulovačkou s holkama." říkal Pat.
"JOO JDÉÉÉM!!!" křikli všichni kluci a vydali se směr SAZKA ARÉNA.

Jenže problém byl v tom, že kluci absolutně netušili, kde taková Sazka Aréna je!
,,Hele nebylo by lepší si zavolat taxík?" zeptal se Seb.
,,Já nevím. Rád se projdu pešky...!" okomentoval to Jeff.
,,Když nám řekneš kudy, rádi se taky projdem." poplácal Dave Jeffa přátelsky po zádech.
,,Tak to mě fakt nenapadlo." zakřenil se Jeff.¨
,,Víš, tady., ukázal Chuck na Jeffovu hlavu "tady je mozek, ale jak vidím ty žádnej nemáš."
Jeff zrudl. Napřáhl ruce a chystal se škrtit Chucka. Jenže mu Chuck chvíli unikal, ale potom si Jeffovy ruce našly Chuckův krk. Jeff mával s Chuckem a ječel na něj: ,,Týýýý."
Kluci se začali smát a ukazovat si, že to vypadá jako Homer a Bart ze Simpsonových. Pat se smát prostě nemohl. Byla to přece jenom kapela, kterou zastupuje a nemůžou se povraždit!
,,Kluci dóóóóśt!!!" začal ječet.
Bez úspěchu. Pat se naštval a také napřáhl ruce a začal škrtit Jeffa. Kluci už ječeli smíchy a trhali sebou! Seb zase dostal záchvat a válel se na zemi!
,,Už né! Maminko né!" ječel.
Dave a Pierre se ho snažili sebrat, ale nešlo to. Tak se začali soustředit na to, aby od sebe oddělili ty tři. Začali od Chucka, od kterého stisk už nebyl tak velký, protože měl co dělat aby ho Pat neuškrtil.
Když je po pěti minutách dostali od sebe, tak se Seb ještě válel na zemi a chechtal se.
,,Bože, tak dlouho ... Hek ... Jsem se zase nezasmál ... Hek ... !" škytal Seb.
,,Jo a já se můžu česat znova." načepýřil se Chuck.
,,Jo těch pár chlupů. Juj." zasmál se Jeff.
,,Jestli začnete znova, já slibuji, slibuji, že už vás zabiju!!!" začal se červenat Pat.
Kluci se začali zas pochechtávat.
,,Vy si myslíte, že to nemyslím vážně, ale ANO!!!" rozčiloval se Pat ještě víc.
,,Dobře my ti věřit budeme" obejmul ho kolem ramen Dave.
,,To doufám!" zamračil se na ně Pat.
,,Jo a teď by jsme si mohli zavolat toho taxíka...!" stál už na nohou Seb.
,,OK, vyndejte někdo telefon nebo zajděte na recepci. Já sem vyřízenej." mával rukama od sebe Pat.

K recepci tedy vyrazil Pierre.
"Nemáte tady telefonní seznam?"
"Ano, tady je." podala mu ho recepční.
"Tááááááákže někde musím najít taxi službu... P tam to nebude... R tam taky ne... S... T!!! Tabák Jelínek ... to nepotřebuju...Taneční škola??? hahaha tak to už naštěstí mám za sebou. Stejně jsem akorát všem pošlapal nohy. Tattoo studio? hmm... že bych si nechal udělat ještě jedno tetování?..."
"Ty trpíš samomluvou???" začal se řehtat Seb.
"Ježíííš pohni!!! Tady nebudeme čekat půl hodiny než si prolistuješ Zlatý stránky!" rozčiloval se Pat.
"Mno jo no vždyť to hledám ... Tady to je!!! Taxi kolem světa!"
"No sláááva konečně jsme se dočkali..." okomentoval to Jeff.
"Pět dva pět...osm čtyři devět...jedna jedna sedm..." povídal si zase sám pro sebe.
"Tůůůůůt tůůůůůt... Halooo tady Night Club Taxíkem kolem světa, co byste si přál?" ozval se na druhé straně hlas svůdné slečny.
"Ehm ... Co prosííím??? Slyšel jsem dobře Night Club???" zalekl se Pierre.
"Ano brouku, copak by jsi chtěl?"
"Já ehm ... nic BŘINK!!!" Pierre práskl se sluchátkem, div že přežilo.
"Tak to by asi nešlo... Zkusím jinší."
"S kým jsi to tam mluvil? To asi nebyl taxikář ne???" začal se smát David.
"Hele nech toho!" okřikl ho Pierre.
"Taaaaak tohle už by mohlo být taxi. Taxi Praha. Dva čtyři šest..." zase si povídal sám se sebou.
"Tůůůt tůůůt halooo taxi Praha." ozvalo se ze ještě jakž takž žijícího sluchátka.
"Uf ... tak jsem se dovolal správně... Mohl byste přijet..." začal vyjednávat.
"Tak za půl hoďky asi přijede OK?"
"No konečně!" uklidnil se Pat.
"A s kým jsi to předtím mluvil?" začal se řehtat Seb.
"Ale to bylo jenom nějaký špatný číslo.
"Joo neřikej já už jsem myslel že po nás přijede nějaká kočena s nablýskaným auťákem." smál se David.
"A ty zase trpíš nevyléčitelnou chytritýdou co?" snažil se ho zklidnit Pierre, ale moc to nepomohlo... David a Seb se začali řehtat ještě víc. Pak se přidali i ostatní samozřejmě kromě nabručeného Pata.
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Tue Jan 01, 2008 11:38 pm

Název: ???
Když se Seb a Dave konečně zvedli ze země a ostatní kluci se taky uklidnili, začalo Davidovi vrtat hlavou proč se Pat vůbec nesměje.
"Třeba má něco se zubama, nebo nemůže moc otevírat pusu. Třeba je to nějaká nemoc." šrotil mu jeho malinkatý mozeček.
"Co děláš?" nechápal Pat když viděl jak se k němu blíží Dave se sklopenou hlavou a smutnýma očima.
"Já jsem s tebou, nemusíš mít strach a i kdyby se něco stalo my jsme tě měli vždycky rádi." říkal ubrečeným hlasem Dave.
"Co to kecáš za blbosti? Mě nic není." odstrkoval pat Davida.
"Co se děje???" vyptávali se ostatní kluci.
"Patovi něco je." posmrkával smutně David.
"ÁÁÁÁ" vykřikl překvapeně Jeff, když se mu David vrhl kolem krku a vykřikoval něco o tom, že jestli se Patovi něco stane, že to nevydrží a něco si udělá.
"Ježiši už se uklidni! Patovi nic není." odtrhl od sebe Jeff Davida.
"Jak si na to přišel???" ptal se vykuleně Patrick.
"Vždyť ty se vůbec nesměješ, tak sem myslel, že máš nějakou nemoc. Že se nesmíš smát nebo něco takovýho." vykládal pořád ještě vystrašeně Dave.
"Fakt mi nic není ty pako!" smál se Patrick, ale měl z toho radost, jaký měl o něho David strach.
"Huráááááááááááááá Patrick je zdraveeeeeej."skákal štastně David k němuž se hned přidali i ostatní kluci skákali a smáli ale tentokrát se k nim přidal i Pat.
"tuuuuuuuuuuuuuuuu tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu"
„Joooo taxík je tady tak jedeeeeeeeeeem!“ křikl Chuck a všichni se rozběhli k taxíku.
"Tak kam to bude?" otočil se taxikář na Seba.
"ÁÁÁÁ ježiši!" vykřikl Seb.
"Škaredšího chlapa jsem neviděl." šeptal Seb Chuckovi.
"Tssssssssss co si o sobě myslíš? TAK KAM TO TEDA BUDE?!" zahřměl chlap, který zaslechl co si ti dva šeptali.
"Sazka Arena" kňukl Seb pos*anej až za ušima.
Taxík se rozjel a kluci strachy celou cestu radši ani nemluvili, což je u nich opravdu zvláštní.

Kluci, i když radši nemluvili bylo to znát, že mají hlavu plnou bláznivých nápadů! Takže pokaždé, když byla zatáčka toho krajního nalepili na okno. Nejhorší bylo, že ty blázni objednali jednoho taxíka pro 6 lidí.... Takže Pat seděl vedle řidiče a kluci se namáčkli do zadu. Chuck a Dave šli na klín klukům. Chuck se snažil udusit Jeffa na kterém seděl a Dave se snažil oblizovat Pierra. A Seb, kterého strašně štvalo, že utřel, tak pokaždé když byla zatáčka připlácl Jeffa nebo Pierra na okýnko. Lidé si ukazovali občas, čí je to namáčklý obličej na tom okně. Jeff svým nosem málem prorazil v okýnku díru...
Když konečně dorazili k Sazka Aréně bez toho, aby je chytli čeští policisté, vykopl naštvaný Seb Davea a Chucka z auta. Jeff a Pierre se vykutáleli na zem a Seb vystoupil jako král. Pat je jako vždy ignoroval. Jen řidič taxíku na ně koukal, jak na blázna!
,,Co blbneš Sebe?" ptal se ho Dave.
,,Já neblbnu." odvrátil se od nich hlavou.
,,Jasně a tvůj ksicht nafouklej, jak pátrací balón nic není?" nahodil kyselej obličej Chuck.
Seb se nečekaně rozbrečel. Kluky to tak vyvedlo z míry, že jen otevřeli svá ústa. Pat se otočil ke všem přítomným, protože taxík právě mizel za zatáčkou i s jeho posledníma úsporama!
,,Sakra, co tady zas děje?" zeptal se, ale uviděl plakajícího Seba "Sebe, ale no tak ty si na ně žárlil, že jo?"
Ozvalo se smutné zaštkání.
,,Pocem" obejmul Pat Seba kolem ramen.
,,Sakra, to sem netušil, že je Seb, tak citlivej!" šeptal Jeff.
,,Já taky ne! Myslím, že z nás nikdo!" ohodnotil to Pierre.
,,Božínku. To je chudáček!" politoval ho Dave.
Chuck se začal smát.
,,Sorry hoši, ale mám už toho dneska dost!" gebil se na celé kolo.
Hned k nim přiskočil jako vyměněný Seb a začal všude rozšiřovat: ,,Božínku..."
Zbytek kluků se začal smát. Jen Dave dostával sytější odstín červené!
,,Tak to si vypiješ!" skočil Sebovi po krku Dave.

„Nééé nech měěěěě!!!“ řval Seb, aby ho Dave přestal škrtit.
„No jenom ho uškrť, aspoň bude klid a mě nikdo nebude otravovat.“ podporoval ho v tom Jeff.
„Nééééé to nesmíš!!! A kdo by za něho hrál na koncertě?!“ začal se zase strachovat Pat.
„Tak bys to byl … třebááááá... TY!!!“ navrhl Pierre.
„Neee já bych to nedokázal.“ bránil se Patrick.
„Ty umíš hrát na kytaru??? To jsem nevěděl.“ začal se smát Chuck.
„Mnoooo tak trošičku.“
„Nebuď skromnej. Válíš to na kytaru jako Elvis Preclík.“ Pierre se začal taky smát.
„Neříkej. Jsem myslel že jseš na tadyty věci úplně levej.“ Chuck se začal smát ještě víc.
„Eee…po… pomooooooc.“ šeptal už vysílený a téměř udušený Seb.
„Jeeeeežiš! Nech ho!!!“ zařval Pat na Davida jako na psa. Hned na něho skočil a povalil ho na zem, aby hrdinsky zachránil nebohého Seba.
„Co děláš???“ lekl se Dave, „už jsem ho mohl dodělat a ty mě to tak zkazíš.“
„Nekecej…To bys neudělal…Ty by jsi mě neuškrtit.“ stále šeptal Seb.
„To si jenom myslíš.“ potměšile se usmál Dave. “No jasně že bych tě neuškrtil.“ usmál se znovu, ale už to byl úsměv milý.
„Ehm … hehe.“ Snažil se na sebe upoutat pozornost Pat a vypnul hrudník jako Superman. Jenže spíš se mu vypnul pupek než hrudník. Všechny chytla strašná řehtavka.
„Hehe … ty jseš spíš Pupkoman než Superman.“ David už byl úplně mrtvej. Válel se po zemi a řehtal se jako psychopat.
„Mno tak nechte toho. Radši už bysme měli jít, protože tadytím škrcením jsme ztratili už čtvrt hodiny. Chápete??? Už čtvrt hodiny!!! Tak hněte s sebou!“ snažil se situaci ukočírovat Pat.
Kluci se tedy posbírali ze země a cestou ještě každý každého stačili shodit na zem. Chudák Chuck to odnesl se škrábanci a odřeninami, protože si na něho zasedli Pierre a David a pořád ho shazovali.
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Tue Jan 01, 2008 11:50 pm

Název: ???
Když Pat vytáhl Septonex z jeho lékárničky, kterou měl vždy po ruce, Chuck začal vykřikovat že přežije cokoliv ale Septonex nikdy!!!
"Copak náš malej chuckyček se bojí???"začínal se posmívat Jeff.
"Tak takovou radost mu nedopřeju." pomyslel si Chuck.
"Dej to sem!" vytrhl Chuck Patovi sprej z ruky a nastříkal si silnou vrstvu toho růžovýho svinstva a zaťal zuby.
"ÁÁÁ … ehmm … hm nnnnoo … dddobry nic to není." mrmlal Chuck ale nebylo mu skoro rozumět jak blekotal.
"Já hned přijduuu." vyletěl Chuck a zaběhl za nejbližší roh.
"Kam to šel?" nechápali ostatní kluci.
"ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ sakrááááá kdo tenhleee nesmysl vymysleeeeel?!!!"vyřval se za rohem Chuck a bláhově si myslel že ho nikdo neslyší.
"Vždyť to nic nebylo, nechápu jak se někdo může Septonexu bát." vychloubal se Chuck když se vyřval a hodně se mu ulevilo.
"JASNĚ!" smáli se kluci ale dál už to nerozebírali protože už i bez Patova věčného připomínaní věděli, že času fakt nemají nazbyt.
"Tyyyyyyyyjo!" shrnuli kluci svůj první pohled na Sazka Arenu.
"Je fakt velká, myslíte že bude plno?" ptal se Seb se strachem v hlase.
"Tak o to strach nemám, nikdo by si to nechtěl nechat ujít vidět nás a taky vidět MĚ!" uklidňoval všechny sebevědomě Jeff.
"On asi myslel po té plastice no ale lidi by si toho měli všimnout vždyť měl frňák jak auuuu" vykřikl Dave když ho Pierre kopl do nohy.
"Co je vždyť ti to šeptám Jeff to neslyší." nechápal Dave.
"Ehmm?" Jeff stál před něma ... ruce v bok a zákeřnej pohled.
"ajaj ty myslíš že to slyšel?" šeptal Dave.
"Tssssss" odplivl si Jeff přiskočil k Sebovi začal mu něco šeptat a ukazovat na ty dva.
"Tak on nás bude taky pomlouvat?" pomyslel si Dave a začal Pierrovi šeptat do ucha další narážky na Jeffův nos.
"Někdy se divím že to s vámi pořád ještě vydržím" komentoval to Pat.
"Hmm" shrnul to celý Chuck, svěsil hlavu a styděl se!!!
"Hele kašlem na ně prostě jdeme směrem k Sazce a oni za náma stejně přiběhnou." napadlo Pata a tak se pomalu vydali k Sazce. Když míjeli kluky, neohlídli se.
Pat je odhadl správně když je přešli asi o 5 metrů ostatní se za něma rozběhli a překvapivě se i přestali navzájem pomlouvat a dokonce pochválili Patův časový plán, což Pata velmi potěšilo i když jenom on věděl, že ten jeho časový plán už stejně nedodržují když se každou chvíli škrtím pomlouvají a mlatí, ale stejně byl rád že ho jednou za uherský rok ta banda puberťáků pochválí.
A tak kluci v pokoji a v míru se zpožděním dvě a půl hodiny slavnostně otevřeli dveře Sazka Areny!!!

Ozvalo se sborové: ,,Oooooo!"
,,Ty kráso, tak to je hustýýýý." ohodnotil to Seb.
,,Tady bych chtěl bydlet!" poskakoval Dave.
,,Tady??? V aréně???" vyvalil oči Pierre.
,,Jo velký prostor pro spousty holek!" zasnil se Dave.
,,No jo to jsme mohli čekat koho jinýho by tu chtěl..." vrátil Jeff Davea ze snu do reality.
,,Jo určitě by to bylo: holky namačkaný v kabince a situace jako z našeho prvního obalu desky že jo...." přibližoval podle svých představ Seb Davidův sen.
,,Né já bych tu měl spoustu koupelen" zasnil se znovu Dave.
,,Koupelen?" podivil se Pierre.
,,No to je ta největší kravina, co jsem kdy slyšel. Ty a koupelna? Jsem myslel že se nekoupeš" začal se smát Chuck.
Dave se na Chucka zlostně podíval.
,,Víš, já se narozdíl od vás koupu rád! A nesmrdím potom na podiu!!!" byl celý rudý Dave.
,,Jako to chceš říct, že smrdíme?!" rozčílil se Jeff.
,,Jo, jste smradi smradlaví!!!" vykřikoval Dave.
Hádka se přiostrovala, ale nikdo si nevšímal Pata! Stál tam se svěšenými rameny, tvářil se jak debil, ale klukům to bylo jedno!
Asi po 5 minutách hádku zastavil Pierre.
,,Hele ještě se k tomu nevyjádřil Pat!"
,,No jo to je pravda!" rozsvítil se Seb jak vánoční stromeček.
,,Patéééé!" ozvalo se sborově.
Jenže žádná odezva, tak se všichni rozhlíželi okolo sebe ale Patrick nikde.
,,Kde je sakra ten vůl?!" ptal se Jeff.
Najednou dostal Seb neskutečnej záchvat smíchu.
,,Co je?" ptaly se ostatní.
,,Škyt...válí...hihi...se....úúúúúháááá....támhle....sakrááá...hehe..... pod....áááá chacháá … lavičkou...!" tlemil se Seb na celé kolo a ukazoval pod malou sedačku.
Ležel tam Pat schoulený do klubíčka. Kluci taky dostali záchvat smíchu!
Patovy myšlenky: ,, Blbci jedni blbí! Nejdřív se hádaj, kdo z nich smrdí a potom se můžou počůrat smíchy, že si lehnu pod lavičku! Brzo mě asi čeká návštěva u psychiatra s nima! Jinak už to nevidím! Už mi z nich moc hrabe! Já chci maminkuuuuu!!!!" začaly Patovy vlhnout oči.


možná se do téhle kapitoly ještě přidá ten muj posledni příspěvek Wink
táááák a musíme vymyslet názvy kapitol Wink
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Wed Jan 02, 2008 2:19 pm

Jj holky jen doufám, že mi pude net! Páč když přijela domu tak nešel celou dobu! A dneska už to zase zlobilo, ale pokusim se něco vymyslet!!!! Wink
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Wed Jan 02, 2008 8:11 pm

tak to poslední bych nazvala buď "statečnost nade vše" (jako o tom Chuckym a Septonexu) nebo něco o tom že přisli do té Sazka Arény tak třeba něco jako "slavný příchod" nebo něco tak ale tohle ne-e to se mně zdá takový obyčejný
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Wed Jan 02, 2008 8:13 pm

Co třeba Bebíčko? Laughing
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Wed Jan 02, 2008 8:15 pm

lol! lol! mno spíš aby to obsahovalo to že jako přisli do té Sazky ale taky by šlo Laughing Laughing
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Wed Jan 02, 2008 8:18 pm

Tak Bebíčko v Sazce Laughing
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Wed Jan 02, 2008 8:23 pm

nene to je divný Laughing Laughing tak teda bebičko bude no nebo to statečnost nade vše Wink
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Wed Jan 02, 2008 8:25 pm

Mě je to párek lol! Stejnak nám tu chybí Jája
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Wed Jan 02, 2008 8:25 pm

jojo chybí Crying or Very sad
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Wed Jan 02, 2008 8:27 pm

Akorát nevm, co s ní je Sad snad se jí něco nestalo o Silvu Sad
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Wed Jan 02, 2008 8:29 pm

nene to ne-e ona mě myslim dneska ráno psala ale už si to nepamatuju Laughing Laughing ona se trááápííí ale psssssst silent
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Wed Jan 02, 2008 8:32 pm

Tak já se jí ani nedivim! Já se taky trápim Rolling Eyes ale jako rozmazávat to tu nebudem také ne že jo ai přes icq Evil or Very Mad Tak ale je to stejnak všem jasný Laughing lol!
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Wed Jan 02, 2008 10:07 pm

Už se asi netrápím.......ale ještě si tím nejsem tak jistá No
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Wed Jan 02, 2008 10:08 pm

mě se líbí statečnost nade vše !!!ale i bebi není špatný......ale nevím jestli to lidi hned tak pochopijou co to je bebi.....je to jak bebe Laughing
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Wed Jan 02, 2008 11:42 pm

Jedna kapitola se bude jmenovat panenka Chucky Laughing
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Wed Jan 02, 2008 11:43 pm

Awwwwwwwww so sweet lol! lol! lol!
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Wed Jan 02, 2008 11:49 pm

Což je co? Laughing jako ty dvě si přeložim ale jak si to myslela já si dnes sedim na vedení Laughing
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Wed Jan 02, 2008 11:53 pm

panenka chucky ........to je takový sladký ja si předtavím chucka jako tu mrkací porcelánovou penenku lol!
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Wed Jan 02, 2008 11:59 pm

Ehmm panenka Chucky byla vraždící panenka Laughing
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  52martina Thu Jan 03, 2008 12:48 pm

začínám se bát Neutral ... Laughing
52martina
52martina
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3590
Age : 35
Location : Chomutov/Kadaň
Registration date : 28. 04. 07

http://www.myspace.com/52martina

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 26 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 26 z 31 Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 31  Next

Návrat nahoru


 :: Off topic :: Ostatní

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru