Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

koncert My Chemical Romance a Billy Talent

+4
52martina
2Lidunka2
ifuska19
pat
8 posters

 :: Off topic :: Ostatní

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  pat Sun Jun 03, 2007 8:49 pm

no... tak je to v teme ostatni, lebo je to vyznamna zivotna udalost (ktoru som ja premrhala Sad ). no, takze vas vsetkych mooc prosim, aby ste mi povedali vsetko o tomto uzasnom dni. Razz uplne kazdy detail, jake pesnicky spievali, ako ich spievali, co mali oblecene, ako vyzeral Frankie(urcite dobre Laughing ), kolko ste cakali, co sa vam prihodilo, co ste si kupili, ako vyzerala arena, co ste ranajkovali... proste vsetko. prosiiim. velmi moc prosim. What a Face Razz
pat
pat
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1451
Age : 32
Location : Trnava, Slovakia
Registration date : 28. 04. 07

http://myspace.com/pat_madden

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  pat Sun Jun 03, 2007 8:51 pm

a mate PODPIS alebo FOTKY? Laughing What a Face
pat
pat
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1451
Age : 32
Location : Trnava, Slovakia
Registration date : 28. 04. 07

http://myspace.com/pat_madden

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  pat Mon Jun 04, 2007 2:49 pm

ludia, vcera bol najstastnejsi den mojho zivota... pretoze sa splnilo nemozne! Razz nebola som na koncerte, ale davali 5 pesniciek od MCR na MTV live...priamo z prahy! Razz takze som vlastne na koncerte bola... bolo to take uzasne... geek Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
pat
pat
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1451
Age : 32
Location : Trnava, Slovakia
Registration date : 28. 04. 07

http://myspace.com/pat_madden

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  ifuska19 Mon Jun 04, 2007 4:24 pm

takže já jako první......btw vážně to bylo z práglu? já tam nikoho neviděla, že by natáčel Shocked Shocked Shocked každopádně, jesli mám být upřímná, což budu.....buď ráda že si tam nebyla Rolling Eyes zklamaná na plný čáře a to fest Sad . čekala sem masakr, ale až takovej Evil or Very Mad náš národ je.....jak to říct slušně....ne, slušně to říct nejde, bezohlednost na nejvyšší úrovni, organizace absolutně žádná, děs a hrůza......a chtěla bych se omluvit martě, že sem s ní nebyla Sad promiň, ale jak se začalo pouštět nemohla sem se prorvat Sad byla sem na talenty v kotli, nějak uprostřed, kalba největší, jenže pak mi zdrhly holky a já tam nechtěla zůstávat sama, tak sem musela jít....propásla sme začátek chemiků a pak sem byla nejdál od podia jak jen to šlo, ale měla sem zkaženou náladu, nemohla sem si to pořádně užit, ale jakmile zazněli první tóny im not okay, tak sem si zazpívala bo spíš zakřičela Very Happy Very Happy Very Happy ale docela mi udivilo, že to bylo tak krátký Sad ....tak to by zatím stačilo....jo, fotky videa.....s mím kremplem nešlo nic...videa bych mohla mít, ale tam z tý dálky nic neuvidíte, ale aspoň uslyšíte Very Happy Very Happy a nějaký videa už sou na youtube sice nic moc, ale mrkni Wink
jo a to sem chtěla, frankie zase dělal ty svý kreace, válel se po podiu, prostě jako za starých časů lol! lol! lol! to sem se musela tlemit

https://www.youtube.com/profile?user=EnkichiBoss
ifuska19
ifuska19
SP fan

Female
Poeet p?íspivku : 911
Age : 38
Location : Olomouc
Registration date : 30. 04. 07

http://www.myspace.com/ifuska19

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  pat Mon Jun 04, 2007 6:43 pm

kolko dlho to trvalo?
a aky dlhy boli bt?
a kolko si cakala, lez si sa tam dostala?
...btw, to ako tam Frank vyvadzal som nevidela Sad Sad Sad Sad
aj ja mam videa, ale tie az zajtra, lebo nemam tu tu kameru.
...btw, dnes som vobec nespala. ja som na to stale myslela, som proste nespala. Laughing Razz
pat
pat
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1451
Age : 32
Location : Trnava, Slovakia
Registration date : 28. 04. 07

http://myspace.com/pat_madden

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  2Lidunka2 Tue Jun 05, 2007 4:34 pm

My radši do kotle nelezli, našli sme si super místečko na tribuně a měli sme fajn výhled... Ozvučení bylo přímo děsivý, organizace blbá ... Twisted Evil
Jinak konzert moc fajn... Billy Talent moc nemusim, ale přežila sem to.. Jen mě hrozně mrzelo, že to bylo tak krátký... MCR hráli hodinu a čtvrt, končilo to asi ve 22:20 a začínali něco po devátý Sad Sad
Ale fajnově sem si zazpívala Razz
2Lidunka2
2Lidunka2
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1332
Age : 34
Location : Sockolov
Registration date : 21. 05. 07

http://www.myspace.com/2lidunka2

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  52martina Tue Jun 05, 2007 4:34 pm

Tak teď muj příběh a vezmu to pěkně od začátku.
Přijela jsem na parkoviště u T-mobile arény asi okolo jedné odpoledne a domlouvala jsem se s Ifuškou na místě, kde se sejdem. Vůbec jsem nemohla psát, jak se mi klepaly ruce Laughing , ale nakonec jsme se našly Very Happy . Pak jsme tam čekali a málem jsem začala mluvit slovensky, protože jsem byla obklopená skoro samýma slovákama Very Happy a to jen díky Ifušce. Myslim, že jsem ten čas strávila s nejlepšími lidmi, co tam byli. Okolo čtvrtý jsem odešla a když jsem se za 15 minut vrátila, už jsem musela stát(předtim jsme seděli na zemi). Ještě mezitim někdo zahlídl Bena u tourbusů, tak tam hodně holek běželo....No tam jsem asi 2 a půl hodiny stála v děsný tlačenici. Myslela jsem si, že horší už to být nemůže, ale mohlo. V šest hodin tam bylo už staršně moc lidí, ale v sedm jich tam bylo ještě víc. Byla jsem šťastná(a ještě jsem), že jsem byla tak vepředu. Čas se vlekl strašně pomalu a v pět jsem si vzpoměla, že zrovna jsou GC na MTV a já nemam nastavený video Mad . Pak aby mi to rychleji uteklo, začala jsi si potichu zpívat Laughing . V sedm otevřeli dveře, který se otvírají ven, takže celej ten dav se musel pohnout dozadu, jenže ti vzadu se nehejbali a to ti veprostřed prostě byli jak sardinky největší. Dveře byly sice otevřený, ale ještě nepouštěli. Nevim, jak dlouho jsme tam tak stáli, ale pak teda začali pouštět. Dostala jsem se tam poměrně rychle. Prostě jsem šla a ohledy jsem nebrala. Nejdřív jsem teda brala, ale potom, co jsem viděla, že ostatní to nedělaj, jsem se na to vykašlala. Když jsem se dostala ke dveřim ten týpek byl na muj vkus milej. Jsem čekala nějaký hnusný zacházení, ale ono ne. Měla jsem igelitku. Jen se mě zeptal, jestli mam foťák, řekla jsem, že ne a on se ani do tý tašky nepodíval a pustil mě dál a řekl mi, že tu pet láhev, kterou jsem držela vruce, musí bohužel mi vzít.
Byla jsem vevnitř a šla jsem si koupit pití, drahý, ale aspoň něco. Šla jsem do haly. Když jsem vešla, byla jsem uplně mimo. Vypadalo to tam jako u nás ve sportovní hale na koncertu. Čekala jsem větší prostor. Nejdřív jsem šla doprava, ale pak mě napadlo, že pujdu doleva k Frankiemu, protože vepředu už bylo moc lidí. Zapíchla jsem to někde v 10. řadě, ale pak tam byla nějaká vlna a lidi měli problem to ustát, tak jsem toho využila a proběhla jsem do třetí řady. Během koncertu jsem se přestěhovala do 5. řady, ale měla jsem lepší výhled. Když jsme čekali na BT, tak hráli hip hop, či co to bylo Rolling Eyes . Kropili nás vodou. Nejdřív mírně nějakou hadicí s rozprašovačem a pak už vzali rovnou petlahev a normálně to na nás vylili. Nejdřív to byl šok, ale pak to bylo příjemný. Taky rozdávali pití, děkuju. Sice jsem pití měla, ale nestačilo by mi to.
První na pódium vešel Ian a hrál sólo z How it goes, pak přišli ostatní. Přesně si nepamatuju, co hráli, ale bylo to boží. Jsem si říkala, jestli to přežiju, tak jsem dobrá Laughing . Místa jsem měla hodně. Líbilo se mi, že Ben říkal to samý jako němcům Laughing . A samozřejmě řádil a sundal si tričko. Některý holky z toho byly mimo. Jsem si říkala, že snad nikdy neviděli roztomilýho chlápka bez trička Laughing . Jen mě zamrzelo, že nedali přídavek, ale to asi předkapely nedělaj Sad .
Když jsme čekali na MCR, hráli už lepší muziku, nějakej rock. Ani nevim, kdo první z nich přišel na pódium, ale svádim to na Boba Laughing . První hráli, myslim, The End. Oblečení byli normálně, takže The Black Parade se nekonalo, ale mam takovej dojem, že Gerard měl Black Parade kalhoty. Měla jsem fakt skvělej výhled na Franka a Geeho. Na Matta jsem taky viděla a na Raye v podstatě taky, ale byl moc daleko a na Boba jsem viděla chvílema, protože mi zacláněl Frank Rolling Eyes Laughing . Nevěděla jsem, na koho mam koukat dřív. Gee nám předvedl některý tanečky a když stál u nás(asi 4 metry ode mě), zatancoval ten jeho taneček, kterej podle mě má sexuální nádech/podtext. A Frank? To bylo něco. Házel tam s vlasy a ještě tam měl asi větrák, takže to bylo užasný. Vžycky stál nad nim a ten vítr si pohrával s jeho vlasy. Kdybych byla jedna z těch fanynek, co jsem děsně zamilovaný do něj atd., asi bych se rozplynula. Ten větrák jsem mu docela záviděla, protože při MCR už nás vodou nepolévali Rolling Eyes . A vůbec jsem nestíhala Laughing . Jsem skákala, dívala se na něj, jak hraje a najednou zmizel, po několika sekundách mi došlo, že leží na zemi. Stoupla jsem si na špičky a krásně jsem na něj viděla. Pak taky tam nějak pobíhal(ono se to všechno dělo tak rychle, že to přesně nevim) a vrazil do Matta. Matt zavrávoral a couvnul. Sekuriťák, nebo co byl zač, jen zakroutil hlavou Laughing . Frank pak za Mattem během písničky šel a něco mu řekl a pak od něj odešel s úsměvem na rtech. Taky zpíval a křičel, ale nějak jsem ho neslyšela. Teď to vypadá, jak kdybych se dívala jen na něho, ale to ne. Jsem se snažila dívat i na Boba, kterej se tam mezi písničkama otáčel s bubnama a na Raye jsem se schválně podívala, když melodie byla tak akorát na házení vlasy Laughing . To jsem si prostě nemohla nechat ujít, vidět ho házet jeho vlasy Laughing . Když už měli končit, tak jsem se podívala naposledy na všechny, ale Raye jsem nějak nemohla najít, pak jsem ho uviděla a byla jsem šťastná. Když dohráli Mama, odešli, ale my jsme je zavolali zpět a hráli přídavek: Cancer a Helena. Atmosféra při Cancer byla úžasná. Hodně lidí rozsvítilo, co mohlo. Schválně jsem se rozhlídla po celý aréně a vypadalo to moc pěkně. Gee tam taky něco povídal. Docela jsem mu rozuměla. Měla jsem jen dvě slabší chvilky. No a po Heleně odešli už nadobro. Ještě tam někdo hodil do davu paličku(u BT obě paličky hodil sám Aaron). Jo jsem si vzpoměla, že při hraní tam Frank něco dělal s trsátkem(myslim, že to bylo trsátko.)Docela se s tim pral, ale byl silnější Very Happy . Pak teda ještě hodili do hlediště ručník(asi Frankův). To jsem zaregistrovala až když něco velkýho letělo okolo mojí hlavy.
Po koncertu jsem šla ven a ztratila jsem vstupenku Sad . Už jsem byla na parkovišti, ale uvědomila jsem si, že nemam žádnou hmotnou vzpomínku, tak jsem si šla něco koupit. Jak jsem tam stála, tak tam ten prodávající nabídl zadarmo plakáty za 200,-. Tak jsem si jeden vybojovala a ještě jsem si koupila tričko MCR s tanečnicema z márnice(tak jim říkám Laughing ). Do poslední sekundy jsem nebyla rozhodnutá, co si koupim. Pak jsem teda odešla do auta. před nim stála mamka a svěřila se mi, že zrovna okolo ní šel Žbirka. Ona je jeho fanynka, ale o podpis si neřekla Rolling Eyes Laughing . Tk jsme jeli domu. Skončilo to někdy v půl jedenáctý. DOma jsem byla asi v jednu. Když jsem se ráno vzbudila. Uplně v mně hrklo a děsně jsem se bála, že to byl jen sen, ale nebyl Very Happy .
Já jsem nadmíru spokojená. A docela i s lidma. Možná byli moc klidní, ale to mně nevadí. Spíš naopak. Aspoň do mě nevráželi(to spíš já do nich Laughing ).
52martina
52martina
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3590
Age : 35
Location : Chomutov/Kadaň
Registration date : 28. 04. 07

http://www.myspace.com/52martina

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  52martina Tue Jun 05, 2007 4:43 pm

jo asi jsem si spletla The End s Dead!, ale mně se ty písničky pletou Embarassed .
52martina
52martina
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3590
Age : 35
Location : Chomutov/Kadaň
Registration date : 28. 04. 07

http://www.myspace.com/52martina

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  52martina Tue Jun 05, 2007 4:47 pm

A ještě něco. Tohle je z idnes.cz: rockeři si na plyšáky asi nepotrpí, ale fanynky musely zaplakat, když jejich dary z lásky ochranka odrážela zpět do davu jak z házenkářské brány a ty, které nedopatřením proklouzly, frontman netaktně skopával z podia.
tak to jsem neviděla a nemůžu říct, jestli to fakt dělal a jestli je očividně jasný, že to dělal umyslně, ale když odcházeli, tak Frank jich pár na pódiu sebral a vzal je s sebou.
52martina
52martina
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3590
Age : 35
Location : Chomutov/Kadaň
Registration date : 28. 04. 07

http://www.myspace.com/52martina

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  2Lidunka2 Tue Jun 05, 2007 4:48 pm

Téééééééééééééda !!!! Ty ses rozepsala... Hotovej román Very Happy
2Lidunka2
2Lidunka2
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1332
Age : 34
Location : Sockolov
Registration date : 21. 05. 07

http://www.myspace.com/2lidunka2

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  52martina Tue Jun 05, 2007 4:51 pm

Pat chtěla vědět všechno. Teda ještě jsem možná něco zapoměla, třeba, co říkali, ale to neni zas tak důležitý, atd.
52martina
52martina
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3590
Age : 35
Location : Chomutov/Kadaň
Registration date : 28. 04. 07

http://www.myspace.com/52martina

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  2Lidunka2 Tue Jun 05, 2007 5:04 pm

Říkali "We are My Chemical fuckin' Romance !!!" Razz Laughing
Ale já si nevšimla, že by plyšáky skopával zpátky... Vim že je ochranka házela zpátky, když už MCR odešli a někdo je hodil opožděně..
2Lidunka2
2Lidunka2
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1332
Age : 34
Location : Sockolov
Registration date : 21. 05. 07

http://www.myspace.com/2lidunka2

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  52martina Tue Jun 05, 2007 5:25 pm

já si toho taky nevšimla. to s tim fucking vim, ale pak když Gee od nás odcházel(tim myslim z naší strany) říkal něco o oblečení a pak něco jako polite, to jsem si domýšlim. nejsem si úplně jistá, co tim chtěl básník říct.
52martina
52martina
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3590
Age : 35
Location : Chomutov/Kadaň
Registration date : 28. 04. 07

http://www.myspace.com/52martina

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  pat Tue Jun 05, 2007 7:01 pm

diky m, ja som vedela, ze ty sa tu rozpises. inac ten konec toho prispevku bol hrozne krasny, par slziciek, par Laughing , islo aj von, stan sa basnikom! Razz jako keby som tam bola! tak si sa rozpisala... Laughing Razz
btw, to mam vytlacene, este si to nalepim na stenu... to je take krasne(chyba mi tu smajlik ktory place od stastia... Razz ).
davali to na MTV! (teda myslim ze to bolo ono, lebo gee tam mal gate z black parade a bolo tam napisane live, a jedna baba hovorila tiez ze to bolo odtial. Razz )... to bol najkrasnejsi den mojho zivota, aj ked som tam nebola. Sad Laughing Razz Razz Razz Razz (ten smajl je stastny Razz ) ... mam to natocene tak ked to sem dam tak uvidime ci to bolo naozaj ono, ale ma to blbu kvalitu, svieti tam svetlo z lampy co sa odrazalo na tv a nasi tam do toh trocha kecaju, ale nevadi! a mam iba 2 pesnicky Sad Laughing Razz Razz Razz
... chalani so segrinej triedy tam boli tiez a maju par fotiek, este som ich nevidela, pojdem im napisat. Razz
takze tam predavali tricka? to je uzasne... a co este tam predavali? Laughing Razz
inac, to s tym zobudenim si viem zivo predstavit, lebo ked som to dopozerala, a to len v tv, tak som nemohla zaspat, v noci som vobec nespala a modlila som sa, aby to bola pravda! Laughing ked som rano isla potom do skoly som sa na ulici usmievala ako sialena, par okoloiducich na mna divno pozeralo... Laughing ked ma niekto vytoci, pomylim na mcr a hned to mam za sebou, dodava to zivotnu energiu! Laughing Razz a jak ste potom na tom vy, ked ste ich videli live? Laughing Razz
inac vazne ked som to pozerala, tak tam bol zaber vpredu na ludi a som rozmyslala, ci to neni m! Laughing Razz ja neviem... proste ta baba tam na plne usta kricala, ruka hore(no ved viete ako Laughing )... no neviem. ale moze to byt milion500 ludi... Question Laughing Razz
pat
pat
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1451
Age : 32
Location : Trnava, Slovakia
Registration date : 28. 04. 07

http://myspace.com/pat_madden

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  pat Tue Jun 05, 2007 7:21 pm

no a este k tym rozklepanym rukam, ja som sa strasne cela triasla, ked som zistila, ze pozeram mcr na mtv..... Laughing Razz (btw, davali aj gc, joel si trosku ponamahal hlas, ale nie spievanim... a benj bol krasny, aj billy, este taky pekny nikdy nebol, aj paul, a aj dena, sa pekne usmieval do kamery Laughing Razz ) ... Razz
pat
pat
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1451
Age : 32
Location : Trnava, Slovakia
Registration date : 28. 04. 07

http://myspace.com/pat_madden

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  52martina Tue Jun 05, 2007 8:12 pm

doufám, že sis nevytiskla ten muj příspěvek....já to chci vidět, to z TV. a básníkem nebudu, ale možná budu dělat na časopise s jednou mojí spolužačkou, ale zatim je to jen výmysl.
a jak to mam já? v neděli šťastná, v pondělí děsně smutná, dnes strašně šťastná Laughing .
Dean se usmívá krásně do kamery vždycky Very Happy . Lepšího bubeníka si vybrat nemohli Razz .
pochybuju, že jsem to byla já. na mě nemohlo být vidět. ale vidět se v tv by mi asi nevadilo Laughing .
52martina
52martina
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3590
Age : 35
Location : Chomutov/Kadaň
Registration date : 28. 04. 07

http://www.myspace.com/52martina

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  monuli Tue Jun 05, 2007 8:19 pm

hotovej románopisec!! Wink Wink lol!
monuli
monuli
SP fan

Female
Poeet p?íspivku : 466
Age : 35
Location : Brno.. Pustl..
Registration date : 05. 05. 07

http://www.myspace.com/monulisp

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  52martina Tue Jun 05, 2007 8:31 pm

Very Happy jo a při I´m not okay jsem se vůbec nechytala. Text v pohodě jenže jsem se nějak nemohla dostat do melodie.
52martina
52martina
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3590
Age : 35
Location : Chomutov/Kadaň
Registration date : 28. 04. 07

http://www.myspace.com/52martina

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  pat Tue Jun 05, 2007 9:31 pm

no samozrejme ze ten tvoj... je taky uzasny Razz
v po smutna, a dalej desne smutna, to lebo to uz preslo, ze? Laughing Razz
to z tv neni som dobre, ale ja to sem teda dam, ked bude time. Laughing Razz
pat
pat
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1451
Age : 32
Location : Trnava, Slovakia
Registration date : 28. 04. 07

http://myspace.com/pat_madden

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  52martina Tue Jun 05, 2007 9:41 pm

ježišmarja Laughing .....jj, teď se to asi bude střídat, radost, smutek. Ale v sobotu jdu na Wohnout, tak si to užiju a budu mít zas další zážitky z koncertu a budu ještě šťastnější Very Happy . jak já se těšim.
52martina
52martina
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3590
Age : 35
Location : Chomutov/Kadaň
Registration date : 28. 04. 07

http://www.myspace.com/52martina

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  pat Tue Jun 05, 2007 9:44 pm

Razz
pat
pat
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1451
Age : 32
Location : Trnava, Slovakia
Registration date : 28. 04. 07

http://myspace.com/pat_madden

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  ifuska19 Wed Jun 06, 2007 11:03 am

52martina napsal:A ještě něco. Tohle je z idnes.cz: rockeři si na plyšáky asi nepotrpí, ale fanynky musely zaplakat, když jejich dary z lásky ochranka odrážela zpět do davu jak z házenkářské brány a ty, které nedopatřením proklouzly, frontman netaktně skopával z podia.
tak to jsem neviděla a nemůžu říct, jestli to fakt dělal a jestli je očividně jasný, že to dělal umyslně, ale když odcházeli, tak Frank jich pár na pódiu sebral a vzal je s sebou.
já to viděla, přiletěl na podiu takovej velkej plyšák a gerard ho nelítostně nakopl zpátky do publika, to se mi líbilo lol! lol! lol! co si ty nány myslely, tohle byl rockovej koncert a né nějaký slaďoučcí popový hvězdy Rolling Eyes
ifuska19
ifuska19
SP fan

Female
Poeet p?íspivku : 911
Age : 38
Location : Olomouc
Registration date : 30. 04. 07

http://www.myspace.com/ifuska19

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  pat Wed Jun 06, 2007 12:57 pm

mam taky dojem, ze to co davali v tv nebolo z prahy. Sad ... ale nevadi, lebo ten pocit mi uz nikdto nezoberie, a ten je dolezity... Razz sunny

co si ty nány myslely, tohle byl rockovej koncert a né nějaký slaďoučcí popový hvězdy... Rolling Eyes naco im to davali, nechapem... ked som bola mala som snivala ze raz pojdem na koncert a nieco hodim na podium a oni si to zoberu, ale take myslienky ma uz davno presli... naco? Rolling Eyes Razz
pat
pat
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1451
Age : 32
Location : Trnava, Slovakia
Registration date : 28. 04. 07

http://myspace.com/pat_madden

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  pat Wed Jun 06, 2007 1:03 pm

ne, neboo to ono... to na mtv. ja som to vedela, lebo to nebola arena. Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad pale pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale : pale pale pale pale pale pale
pat
pat
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1451
Age : 32
Location : Trnava, Slovakia
Registration date : 28. 04. 07

http://myspace.com/pat_madden

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  2Lidunka2 Wed Jun 06, 2007 4:03 pm

Nojo, hoši si hold na plyšáky asi moc nepotrpí lol! lol! lol!
2Lidunka2
2Lidunka2
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1332
Age : 34
Location : Sockolov
Registration date : 21. 05. 07

http://www.myspace.com/2lidunka2

Návrat nahoru Goto down

koncert My Chemical Romance a Billy Talent Empty Re: koncert My Chemical Romance a Billy Talent

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 :: Off topic :: Ostatní

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru