Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naše FAN FICTION o SP

+5
52martina
ifuska19
2Lidunka2
janca2400
Michelinek
9 posters

 :: Off topic :: Ostatní

Strana 8 z 31 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Next

Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Sun Nov 11, 2007 12:24 pm

myslím že ti ju pošleme už dneska jenom to opravíme Laughing ale tu první sme se taky pokoušeli opravovat lol!
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Sun Nov 11, 2007 2:42 pm

njn nikdo neni tak dokonalej aby tam neudělal ani jednu chybu Embarassed akorát že my jich tam máme až až lol! lol! ale já se snažila napsat to bez chyb
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Sun Nov 11, 2007 2:42 pm

Tak kdo tam opraví chyby??? Laughing Idea
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Sun Nov 11, 2007 2:46 pm

tak já se o to pokusim esi se nikomu nehce. na češtinu sem expert study
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Sun Nov 11, 2007 2:50 pm

super Exclamation pak to este proberem všechno z holkama jestli tam dáme uplně všechno atd.... flower
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Sun Nov 11, 2007 2:54 pm

mužu tam nechat nějaký nedokonalosti třeba jako "nějaký koště s trnama" a ne s trny aby to nevypadalo jako kdyby kluci mluvili jak knížky? A jakej název té druhé kapitoly tomu dáme? třeba "cestou necestou" nebo něco jako o té cestě a balení
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Sun Nov 11, 2007 2:56 pm

jasně opravuj jenom i/y ty nespisovný vyrazy tam nechej to by bylo blbí jinak ....no název cestou necestou je dobrý.....
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Domulka Sun Nov 11, 2007 5:16 pm

vidíš jani? třeba slovo "blbý", ikdyž je nespisovný, tak se v něm píše tvrdé y
Domulka
Domulka
Admin SimplePlan.cz

Female
Poeet p?íspivku : 350
Age : 34
Location : Brno
Registration date : 28. 04. 07

http://www.simpleplan.cz

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Sun Nov 11, 2007 5:22 pm

uf už je to opraveno. My jsme tam teda těch chyb měli dost. A ještě k tomu jak se tam řeší Chuckovo růžový triko tak tam sem přidala fotku a ještě tam skoro na konci fotku Seba a Jamie Wink komu to mám teda rozeslat?
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Sun Nov 11, 2007 5:32 pm

no ja když pišu FF tak to pišu jak mě to napadá takže moc nedbám na chyby ...ale i tak když píšu no..... lol! Jinak domi,už to máme opravený takže ti to pošlem ale tady ten druhej díl je a hooodně delší než ten první tak jestli to nevadí
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Sun Nov 11, 2007 6:40 pm

Lidu a mišo už je to hotový a s kitty sme tam přidali i nějaký obrázky tak až tu budete tak napište aja vam to pošlu na email at se na to podivate a řeknete co změnit atd............ I love you
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Sun Nov 11, 2007 10:22 pm

-


Naposledy upravil dne Sun Nov 11, 2007 10:27 pm, celkově upraveno 1 krát
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  2Lidunka2 Sun Nov 11, 2007 10:25 pm

janca2400 napsal:Lidu a mišo už je to hotový a s kitty sme tam přidali i nějaký obrázky tak až tu budete tak napište aja vam to pošlu na email at se na to podivate a řeknete co změnit atd............ I love you

Jůůů, tak mi to pls pošli na 2Lidunka2@seznam.cz Wink
2Lidunka2
2Lidunka2
SP girlfriend

Female
Poeet p?íspivku : 1332
Age : 34
Location : Sockolov
Registration date : 21. 05. 07

http://www.myspace.com/2lidunka2

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Sun Nov 11, 2007 10:29 pm

máš to tam!!!
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Sun Nov 11, 2007 10:52 pm

Cestou necestou
Měsíce uběhly jako voda a nastal konečně očekávaný den D. Den, kdy si kluci zabalí všechno prádlo, vymění špinavé za čisté a půjdou vstříc novým zážitkům!
,,Píp, píp, píp" ozýval se nesnesitelný zvuk budíku.
Ruka zašmátrala po stole až…,,Plesk."
,,Á sakra" řekla peřina.
Pomalu z peřiny vylezly vlasy a poté člověk, kterému patřily.
,,Bože to je už několikátej budík" okomentoval Pat hromádku kovu na zemi.
Vylezl z postele a zakopal rozbitý budík pod postel.
,,Tak a teďka zapnout pagery, ať se kluci vzbudí"povídal si sám pro sebe.
Na dalších různých pěti místech se ozývaly pagery s melodií oblíbených kapel....
Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 5811628-23020987
"Tak to bychom měli." řekl si Pat a odešel se vysprchovat... Přehodil si ručník přes sprchový kout a vlezl do něj.. "Studená sprcha po ránu je blbost, dávám přednost teplý vodě." No a nebyl by to Pat, kdyby si ve sprše nezazpíval nějakou tu písničku.. A vzhledem k tomu, že turné se Simple Plan se blíží začal si prozpěvovat When I'm Gone... A jak si tak zpíval, ani si nevšiml, že se mu do koupelny vkrádá pět nezvaných (lépe řečeno 5 zvaných, i když do koupelny je vskutku nezval) chlapců...
"Wóóóóo, lív d pást in d pást gana fajnd d fjůčr !!!" prozpěvuje si rozveselený Pat...
"Sakra Pate !!!!!!!!! Vždyť ty nám úplně przníš náš song!!!!!" Zaječí Pierre, který Patovo falešné prozpěvování už dál nemůže poslouchat...
"Héééj !!! Kdo vám dovolil lízt mi do koupelny???" rozčiluje se Pat ve sprše...
"Oukej, oukej... My už jdeme… Ale ty trochu pohni a přestaň si zpívat !" odvětil Pierre a vystrkal ostatní kluky z koupelny...
Asi po 20 minutách Pat konečně vylezl z koupelny.. Neoblečen a pouze v ručníku a s rozcuchanými vlasy...
"No to ti to trvalo..." neodpustí si Chuck."Koukej, co jsme našli ! Tady má stránky o naší skupině nějaká Domulka.. Týjo, ta holka je blázen... Ona toho o mně ví snad víc než vím já sám.. Hele, věděli jste například, že mám rád růžovou ? Já teda ne..."
"ehm… Chucku…", ošívá se Pierre… "Už sis vůbec všiml, jaký sis vzal dneska tričko?"
Chuck se podívá a co nevidí... Růžové tričko s malou roztomilou kočičkou...
Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 5811628-23020998
"Eh.. No ... Já tó.. Sem tó..." souká ze sebe Chuck...
"Je nám to jasný, Chucku... Stále to ale nemění nic na tom, že tě máme rádi", ujišťuje Chucka Jeff...
"Týjo, kluci, mrkněte na tohle!" valí bulvy David..." Oni tu mají o nás i nějaký fórum či co... A že tam píšou hodně... Co to znamená: 'Pierre je úchylák?' ???"
"Nevím, se jich na to zeptáme.." odpoví na to Seb...

Chuck si zacpával uši:"Davide už se sakra uklidni ten růžovej kufr sem viděl na půdě"
"Nenene určitě tam nebude, já už fakt nevím co mám dělat já vám říkám že bez něho nikam nejedu"vyváděl David
“Běž se podívat na tu půdu!" radil chuck
"ehm no víš.. hmm přece vždyť.... víte že se bojím tmy nešli byste někdo se mnou??" koktal David
Kluci se smáli ještě asi 5 minut. David se naštval, zavřel se do koupelny a rozčiloval se:
“To si říkáte kamarádi? Styďte se! Já pro vás dělám první poslední a vy takhle..." kluci se nad ním slitovali a šli."stejně jsem zvědavej co tam všechno najdeme už jsem tam pěkně dlouho nebyl"říká zvědavě Pierre.
"ehmm a Pie?mohl bych se tě chytit za ruku??
Já se přece jenom bojím, všechny ty strašidelný zvuky a tak.“
Pierre se smál ale přece jenom ho chytl. Ale aby to nebyli ti dva a nedělali blbosti."Tak pojď zlato všechno si to tady prohlídneme"chytl Pierre Davida kolem pasu a dal mu pusu na tvář .
Davida už zase začala chytat panika "Všechno tady sakra je tvoje hnusný kabáty i chuckovy starý bubny ale můj kufírek ne! Proooooč??" vzlykal Dave. Nakonec kufr přece jenom našli a kluci konečně mohli začít balit.

Jenže Davidův kufr byl na ty jeho všechny věci malý a nevlezlo se mu to tam. "Na, tak si vem můj starej kufr." řekl Jeff. "Ne ne, díky Jeffe ale já chci růžovej, ne černej, aby mi to ladilo s tím prvním, víš?" pousmál se Dave. V tom se někde zmizl Pierre a za chvíli přišel s úplně novým růžovým kufrem. Davidovi se hned rozzářily očička a utíkal k Pierrovi. "Díky Pie, jsi moje zlatíčko."
Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 5811628-23021058
Vlepil mu jednoho cucfleka a hned si šel dobalit věci. V tom se Jeff rozbrečel. "vy se tady pořád ocucáváte a mě pusu nikdo nedá. " "Ale notak, Jeffíku nebreč, vždyť my tě máme taky rádi." utěšoval ho Seb a taky mu dal pusu na tvář, aby už nebrečel. "Tak si myslím, že jediní normální jsme tady my dva." Pat mrkl na Chucka. "Ale to si jenom myslíš, Pate " myslel si Chuck a poplácal Pata po zádech.

,,Dobře chlapi sbaleno máme"rozhlédl se slavnostně Pat, ale jeho pohled se zadrhl na Davidovi "ehm, teda skoro."
,,Pardon"ozval se Dave a utíkal si sbalit zbytek svých svršků.
,,To bychom měli" pokýval hlavou Pat a otočil se zase ke klukům" tak hoši akorát až budeme spát v hotelech, nejsme rozdělený, kdo půjde kam do pokoje. Tak vás žádám laskavě, nehádejte se!"
Ale bylo vidět, že je pozdě. Kluci se začali hádat jeden přes druhého, kde chtějí spát. Pat zvedl jedno obočí (byla to jeho známka toho, že začíná být nervózní), ale kluci ho ignorovali. Tak si pochvíli oddechl, mávl nad nimi rukou a odešel si dál studovat plán tour.
Pat byl rád, že zase vyrazí s kluky někam, kde to ještě nezná, ale zároveň měl strach, jak se zase celou tour budou chovat.


Jeho obavy se začaly vyplňovat už když vyjeli směr letiště.
"Ale proč zase musíš řídit ty?? Já vždycky musím sedět v zadu jak malý děcko! Jsem docela rád že mi nekoupíte i tu sedačku do auta" rozčiloval se David na Jeffa
"Pane bože, nechte toho! Jste jak malý děcka! Ikdyž proč jak že jo! přestaňte se hádat a těšte se až uvidíte to soukromý letadýlko co jsem vám domluvil, to budete čubrnět jak jsem šikovnej"vychvaloval se Pat.
To kluky utěšilo.
"Budou nám tam dávat nějaký jídlo? Oběd, večeře nebo tak,co tam všechno bude a je to letadlo velký?"vyptával se Pierre
"Tak takový luxus to zase nebude, jídlo si musíme na cestu koupit sami jenom se prosím vás nezačněte hádat co budeme kupovat" ale už to začalo.
"Já bych bral koláčky donuts ty sou nejlepší"rozplýval se Seb"ale jenom když budou mít čokoládovou polevu."“Ne čokoládovou ale vanilkovou!“ dohadovali se Jeff a Chuck
"Ale prd koláčky, toho se vůbec nenajíte. Koupíme čínu nebo nějaký pečený kuře a konec diskuze"ukončil to Pat.
Kluci přijížděli k letišti:
"Juuuuj už jsme tady! Jsem strašně zvědavej,víš kde to naše letadlo stojí že jo?"ptal se Dave
"ehmmm to no hmmm musíme se tady rozhlídnout" koktal Pat který neměl ani ponětí kde by letadlo mohlo stát…

V tom se objevilo takové postarší škaredé letadlo"To si snad děláš srandu Pate? Vždyť si říkal jak bude suprový a tady stojí taková rachotina!!!" "Klid Dave ehm mno ... to se nějak vyřeší." začervenal se Pat. "No jasně to se nějak vyřeší, vždycky se to nějak vyřeší." začal se rozčilovat Seb. Najednou do toho jejich letadla nasedá nějaký neznámý manželský pár. "No vidíte kluci, to letadlo nakonec není naše."pousmál se Pat. "To by mě teda zajímalo který budeme mít my." kroutil hlavou Jeff. Na letišti se objevilo nové nablýskané letadlo. Chuckovi spadla čelist až na zem "To je naše letadlo? To je supr Pate!" "Jo to už by mělo být to naše." ulevilo se Patovi. Kluci nakráčeli do letadla. Byli ohromeni interiérem. "No teda Pate, kde si to vzal? Ty jsi musel někoho podplatit." zaradoval se Pierre. Kluci se uvelebili v sedadlech. Teď Chuckovi brada upadla úplně. Vešly dvě letušky s velkým výstřihem a mírami modelek. Davidovi pookřálo, když viděl jak se při letu budou bavit. Ale Seb zesmutněl protože jedna letuška mu připomínala jeho expřítelkyni Jamie.
Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 5811628-23021022
Pierre se raději otočil a myslel na Lachelle. Zapl si laptop a začal psát blog na svoje Myspace. Takže ostatní se dobře bavili. Později se přidal i Seb. Kluci dostali od slečen i něco k snědku což Pat vůbec nečekal a tak si nakoupil plno svých věcí. To už ale Pierra omrzelo trucování a aspoň se najedl číny. Ale stále se od letušek radši držel dál.
Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 5811628-23020970
Celý let probíhal velice příjemně a kluci vyšli z letadla celí veselí teda kromě Pierra, protože ten jako vzorný snoubenec na nic jako krásné letušky ani nepomyslel.
"Ooooooo ten vzdoušek ááá"nadechoval se Dave po dlouhé cestě letadlem, kde cítil celou dobu silný parfém jedné letušky, která se mu nejvíce věnovala
"Bacha ať se ti z toho nezamotá hlava" smál se Pierre
"Ále žádný strachy, jsem v pohodě .....Prásk jáááááu"vykřikl David když se začal kutálet ze schůdků z letadla. Jak se chtěl zachránit, strhl sebou i Chucka.
"áááu Dave nemůžeš dávat pozor?! S tebou je to o život!"rozčiloval se Chuck
Když se kluci konečně dostali od letadla, vyrazili taxíkem směr hotel. V taxíku se ještě jednou stihli pohádat kdo s kým bude na pokoji.
"Kluci, pokoje jsou po 2 tak se nějak v klidu domluvte...já budu se Sebem. Musíme vymýšlet další epizody MOTH."rozhodl Pat
A jááááá já budu s Pierrem, musím!!! Musím!!! Jsme si nejbližší. Už teď se mi po něm stýskalo když mi na klíně neseděl on ale ta hloupá prsatá letuška." fňukal David
Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 5811628-23021041
"Jasně zlato, to víš že s tebou budu a Chuck bude s Jeffem, všichni souhlasí??"všichni kluci to odkývali a mohli se jít ubytovat.

Dave padl na postel v jejich pokoji.
,,No krásný,bílý povlečení. To bude zase jako od prasat..."okomentoval Dave jejich povlečení.
,,No jako prasata se tu chováte vždycky jen vy." ušklíbl se Pierre.
,,Jo od té doby,co máš přítelkyni si přehnaně čistotnej"vyplázl jazyk Dave.
V dalším pokoji:
,,Konečně něco na válení." obhlídl pokoj Seb a hupsnul na pohovku.
,,Křup"ozvalo se po skočení Seba na pohovku.
,,To si děláš srandu? Sotva někam přijedeme a ty už něco rozflákáš!"mával rukama Pat.
,,Promiň"omlouval se Seb" co je s tebou si nějakej podrážděnej."
,,Promiň"omlouval se taky Pat"prostě teďka jsem dlouho nebyl bez své přítelkyně."
,,Ti to jenom ztěžujeme co?"zeptal se Seb.
,,Trochu"zamračil se Pat,"ale už smutnit nebudu!" vykřikl Pat. Vrhl se na Seba a začali blbnout.
V posledním pokoji:
Chuck si zrovna vybaloval své věci, když z koupelny přitancoval Jeff.
,,Dááám,dááám,táááám"začal zpívat akorát pěkně falešně.
,,Šmarjá Jeffe zavři zobák!!! To se nedá poslouchat..."vylekal se Chuck.
,,Fakt né?"posmutněl Jeff.
,,Ne a prosím tě vždyť to víš,co zas chystáš?"ptal se Chuck.
,,Myslel jsem, že se jednou budu taky podílet na zpívání"usmál se Jeff.
,,Zbláznil ses?"začal se smíchy prohýbat Chuck.
,,Dobře,tak já budu zticha." odkráčel zpět do koupelny a zamkl se, ale přes zavřené dveře bylo slyšet, jak si stále hlasitě zpívá.
Chuck si povzdechl a pomyslel si:,,Tohle mi dlouho chybělo." Usmál se a pokračoval ve vybalování.
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Sun Nov 11, 2007 11:00 pm

Holky bezva!!!! Domi sry za chyby já sem spíš superman v matice... Smile kdyby ste to chtěli hodit do číselnýho kodu to dám bez chyb Laughing . Mě to můžete poslat taky na mmail: Michelin.Jezisek@seznam.cz .Je to upe zvláštní číst to jak to všichni píšeme úžasnej pocit
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Sun Nov 11, 2007 11:02 pm

takže to mužu Domče poslat???takhle jak sem to poslala vám???
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Sun Nov 11, 2007 11:06 pm

Jasan ty fotky sou k tomu úžasný.Je to bomba a holky bude to trhák!!!Doufám Laughing
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Sun Nov 11, 2007 11:08 pm

měli bysme to udělat v knižním vydání to by ale bylo drsný kdyby se na to všichni vrhali jak na novej díl HP lol! lol!
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Sun Nov 11, 2007 11:10 pm

my máme fakt velkou představ y/i lol! vost lol! lol!
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Sun Nov 11, 2007 11:12 pm

y/i lol! lol! lol! lol! lol! to je dobrý to by mě nenapadlo lol!
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Sun Nov 11, 2007 11:13 pm

když ja sme fakt nevěděla lol! lol!
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Michelinek Sun Nov 11, 2007 11:17 pm

Já kupodivu jo. měkký cheers Ty joo by bylo hustý new trhák lol!
Michelinek
Michelinek
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 3365
Age : 33
Location : Málkov,mezi Chomutovem a Kadaní
Registration date : 20. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  janca2400 Sun Nov 11, 2007 11:17 pm

sem zvědavá co na to řekne domča.... Wink
janca2400
janca2400
SP manager

Female
Poeet p?íspivku : 1903
Age : 31
Location : olomouc :)
Registration date : 06. 10. 07

http://www.myspace.com/janickka

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Kitty Sun Nov 11, 2007 11:19 pm

to by teda bylo hustý
Titulek : SP FF a cesta do ČR
Autoři: Michelinek, janca2400, 2lidunka2, Kitty (sorry esi sem někoho zapomněla)
Ilustroval: Chuck Comeau affraid affraid
Kitty
Kitty
SP member

Female
Poeet p?íspivku : 2775
Age : 29
Location : nějaké končiny u Prostějova
Registration date : 05. 11. 07

http://www.myspace.com/what_if_im_kitty

Návrat nahoru Goto down

Naše FAN FICTION o SP - Stránka 8 Empty Re: Naše FAN FICTION o SP

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 31 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 31  Next

Návrat nahoru


 :: Off topic :: Ostatní

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru